Двосторонній мольберт для малювання.
Якщо ви цінуєте якість і комфорт — цей набір саме те, що вам потрібно ✅
Переваги:
☑️ Ергономічний сучасний дизайн
☑️ Регульована висота — від 66 до 86 см
☑️ Можливість малювати маркерами
☑️ Мольберт можна зняти та використовувати окремо
☑️ Зручний стілець із підтримкою спини
☑️ Полиця для зберігання приладдя
☑️ Легко складається й не займає багато місця
☑️ Обладнаний ручкою та колесами для перенесення
Комплектація
-
мольберт: 52×45×66–85 см
-
стілець: 37×42×46 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільчик | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴







