Великий трактор-навантажувач від виробника "DOLU" неодмінно доповнить будь-який іграшковий автопарк маленької дитини, яка любить потужну будівельну техніку!
Особливості:
- модель точно передає основні конструкційні характеристики спецтехніки;
- трактор пофарбований у сигнально-жовтий колір, доповнений контрастними чорними вставками;
- техніка виконана з удароміцного пластику та пофарбована яскравими високоякісними фарбами, які є повністю безпечними для дитячого здоров'я;
- з цією іграшкою ваш малюк неодмінно придумає ряд захопливих сюжетів, які позитивно позначаться на розвитку;
- розмір: 31х72х36 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLU |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Спецтехніка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 36 см |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴


