Пластикові будиночки — це чудова можливість організувати власний простір для малюка й облаштувати дитячий майданчик у своєму дворі, на дачі та навіть у квартирі. Будиночок можна розмістити на будь-якій рівній поверхні та використовувати як на вулиці, так і в приміщенні.
Пластикова дитяча шпилька від українського виробника ТМ Долоні також добре підійде для дитячих садків і кімнат (вів пакет документів, що перевіряють якість продукції, можемо надати).
Перевага цієї моделі будиночка для дітей:
1.Ця модель досить простора 69*129*120 см, де 120 см висота даху
2. Світло: зелений із червоним 3. Розмір заводської коробки: 127*86*22 см 4. Вісь виробу: 10,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 1290 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴




