Феєрія розваг прямо у вас на подвір'ї!
Дитячий надувний ігровий центр-басейн Intex 57135 "Планета динозаврів" неодмінно сподобається дітям, адже вони зможуть провести свій час весело та активно, насолоджуючись свіжим повітрям.

Ця модель поєднує в собі батут та ігровий центр, де ваших дітей з усіх боків будуть оточувати добрі динозаврики, а зверху буде бризкати веселий освіжаючий фонтанчик. Надувний батут з гіркою оснащений бортиками для безпеки, щоб дитина не випала під час ігор.
Характеристики:
- Виробник: Intex.
- Країна виробник: Китай.
- Вік: від 3-х років.
- Вид: надувний ігровий центр.
- Тип: відкритий, з гіркою.
- Форма: овальний.
- Матеріал: високоякісний вініл.
- Товщина: 0.30 мм.
- Розміри: 333 х 229 х 112 см.
- Максимальне навантаження: 81 кг.
- Обсяг басейну (при заповненні 80%): 290 л.
- Комплектація: водна гірка, фонтан, кульки.
- Клапан для зливу води: є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 290 л |
| Довжина | 333 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 112 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775 ₴







